TASARI İLETİŞİM HAKKINDA

Temelleri uzun yıllar önce atılsa da 1 Ocak 2016 itibariyle resmi olarak faaliyetlerine başlayan Tasarı İletişim Etkinlik Organizasyon, kişisel ve kurumsal içerik, basın bülteni üretiyor, basılı ve dijital yayınlara dağıtarak, itibarını ve marka bilinirliğini artırmak isteyen tüm kuruluşlara iletişim ve medya çalışmalarında danışmanlık hizmeti veriyor.

Yeni medyanın erişim kolaylığı, yenilik, kalıcılık ve hızlı akışı içinde, bilgi çağının getirdiği bilgi kirliliğine karşın, kişilerin doğru ve güvenilir uzman ve bilgilere ulaşmalarını sağlıyor.

Markaları hedef kitlelerine uygun kişilerle bir araya getiriyor. Kurumların sosyal medya platformlarında kendini doğru ve etkin bir şekilde ifade etmesini ve hedef kitle ile sıcak ve etkili iletişim kurmasını sağlıyor. Dijital iletişim konusunda kişi ve kurumlara destek veriyor.

İletişim danışmanlığı, markaların tanıtımı, marka bilinirliği oluşturma ve artırmaya yönelik çalışmalar yapıyor.  

Bireysel gelişimden yola çıkarak kurumun gelişimini sağlamak, kurum içi iletişimi, motivasyonu, iş verimliliğini artırmaya yönelik yaratıcı ve inovatif araçlar ve uzmanlıklar kullanarak kurumsal online eğitim tasarımı ve organizasyonu yapıyor.

Bir cevap yazın