TASARI İLETİŞİM HAKKINDA

Temelleri uzun yıllar önce atılsa da 1 Ocak 2016 itibariyle resmi olarak faaliyetlerine başlayan Tasarı İletişim Etkinlik Organizasyon, kişisel ve kurumsal web siteleri ile yayınlara içerik, basın bülteni üretiyor, önde gelen sosyal medya platformları ve diğer web portallarına da dağıtarak, itibarını ve marka bilinirliğini artırmak isteyen tüm kuruluşlara iletişim ve medya çalışmalarında danışmanlık hizmeti veriyor.

Yeni medyanın erişim kolaylığı, yenilik, kalıcılık ve hızlı akışı içinde, bilgi çağının getirdiği bilgi kirliliğine karşın, kişilerin doğru ve güvenilir uzman ve bilgilere ulaşmalarını sağlıyor.

Markaları hedef kitlelerine uygun kişilerle bir araya getiriyor. Sosyal medyanın nabzını tutuyor ve sosyal medya yönetimi ile dijital iletişim konusunda kişi ve kurumlara destek veriyor.

İletişim danışmanlığı, markaların tanıtımı, marka bilinirliği oluşturma ve artırmaya yönelik çalışmalar yapıyor.  Kurumsal eğitimler, bireylere, çalışanlara yönelik eğitim, etkinlik ve seminerler organize ediyor.

Bir cevap yazın